O KWW

Jesteśmy największym Klubem Wysokogórskim w Polsce. Skupiamy ponad 1 200 członków. Istniejemy już ponad 90 lat. Tworzymy historię polskiego i światowego wspinania wytyczając nowe drogi oraz dokonując pierwszych wejść na niezdobyte szczyty. Klub jest organizacją non-profit co oznacza, że nie jest nastawiony na zysk, a jego zarząd działa nieodpłatnie. Naszym celem statutowym jest promocja wspinania i alpinizmu. Dochód ze sprzedaży naszych usług jest w całości przeznaczany na ten cel. 

Dowiedz się więcej...

Plecak FAST & LIGHT na trekking

Cena: 20,00 zł 20.00


ilość szt.

Opis

Wybierasz się w góry. Na weekend, na tydzień... nieważne. Pakujesz do plecaka śpiwór, karimatę, bluzę, kurtkę od deszczu, koszulkę na zmianę, cieplejsza bluzę, kolejną koszulkę. Przyda się jeszcze woda, więc wrzucasz dwie butelki. Dorzucasz koszulę flanelową, bo może być chłodno. Do tego jeszcze czołówka, powerbank, zapasowe baterie, ładowarka. Dopakowujesz spodenki do spania i drugą parę spodni trekkingowych, gdyby pierwsze przemokły. 

Sięgasz do szafy po większy plecak, żeby to wszystko zmieścić i - UGH! - okazuje się, że będziesz dźwigać 20 kg na plecach. A jeszcze zostało kilka rzeczy do spakowania! Co teraz?!!

 

A co, gdybyśmy ci powiedzieli, że można inaczej?

 

Przyjdź na spotkanie z Maćkiem Ostrowskim, naszym specjalistą od idei FAST & LIGHT i dowiedz się, co naprawdę jest niezbędne w górach. Jak odchudzić plecak, żeby mieć tylko to, co się naprawdę przyda. Jak w ten sposób odciążyć kręgosłup i stawy oraz zmniejszyć ryzyko kontuzji. 

 

 17. czerwca (poniedziałek)

 19:00

 siedziba Klubu Wysokogórskiego Warszawa || ul. Noakowskiego 10/18

 

Maciek doradzi:

  • jaka pojemność plecaka będzie idealna w kontekście planowanego trekkingu

  • Jaki sprzęt należy ze sobą mieć, by być przygotowanym na wszystko, ale nie nosić za dużo

  • Jak zapakować ekwipunek do plecaka, żeby wędrować komfortowo i uniknąć niepotrzebnego bólu pleców

  • W jaki sposób wyregulować plecak, żeby nam dobrze służył podczas trekkingu

 

Na zdjęciu wariant dla wspinaczy. Na trekking zabieramy tylko 1/3 z powyższych :D

 

Patron medialny - Akademickie Radio Kampus 97,1 FM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl