O KWW

Jesteśmy największym Klubem Wysokogórskim w Polsce. Skupiamy ponad 1 200 członków. Istniejemy już ponad 90 lat. Tworzymy historię polskiego i światowego wspinania wytyczając nowe drogi oraz dokonując pierwszych wejść na niezdobyte szczyty. Klub jest organizacją non-profit co oznacza, że nie jest nastawiony na zysk, a jego zarząd działa nieodpłatnie. Naszym celem statutowym jest promocja wspinania i alpinizmu. Dochód ze sprzedaży naszych usług jest w całości przeznaczany na ten cel. 

Dowiedz się więcej...

Obóz Terinka - pobyt

Dostępność: 0 szt.
Cena: 900,00 zł 900.00
ilość szt.
Kod produktu: 817/100

Opis

W dniach od 25 stycznia do 2 lutego 2020 odbędzie się zimowy "Obóz Terinka" w Dolinie Pięciu Stawów Spiskich.

Mamy zarezerwowane 20 miejsc w schronisku Terinka. Obóz jest przeznaczony dla samodzielnych wspinaczy, ale też dla osób szkolących się. Żeby wziąć udział w obozie, trzeba być członkiem KW Warszawa i mieć opłaconą składkę członkowską za 2020 rok.

Chcesz wziąć udział w obozie zimowym w jednym z najwyżej położonych tatrzańskich schronisk? Zostań członkiem KW Warszawa! Zobacz, jakie jeszcze korzyści przewidzieliśmy dla członków naszego Klubu!

  

Co dla Was przygotowaliśmy

Wspinacze samodzielni o mniejszym doświadczeniu zimowym będą mogli liczyć na rady i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i instruktorów oraz będą mogli uczestniczyć w wieczornych wykładach.

W ramach obozu przewidujemy także następujące szkolenia dla chętnych:

 

Dla kogo

  • Należy mieć ukończone 18 lat.
  • Obóz przeznaczony jest wyłącznie dla członków KW Warszawa z opłaconą składką członkowską za 2020 (najpóźniej tydzień przed obozem).
  • Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się oraz przestrzeganie Regulaminu kursu. Regulamin jest dostępny do pobrania na dole strony.
  • Każdy uczestnik obozu powinien posiadać własny zestaw lawinowego ABC!

 

Cena

Cena wynosi 900 zł. Zapisy na obóz trwają do 8.01.2020. 

Cena obejmuje

  • wyżywienie (śniadania + obiadokolacje),
  • noclegi.

Cena nie obejmuje

  • kosztów dojazdu,
  • ubezpieczenia,
  • zajęć terenowych z instruktorem (turystyki i wspinania). Należy być samodzielnym wspinaczem lub turystą zimowym. 

 

 Lokalizacja

Chata Tery'ego
[źródło: www.vysoketatry.com]

Chata Teryego to jedno z najwyżej położonych schronisk tatrzańskich. W otoczeniu doliny znajduje się pięć szczytów wchodzących w skład Wielkiej Korony Tatr, w tym trzy z czterech przekraczających wysokość 2600 m! Przy złych warunkach wyzwaniem może być już samo dotarcie do schroniska.

 

Ubezpieczenie

Wybierając się na zimowy obóz KW Warszawa koniecznie wykup dla siebie ubezpieczenie od kosztów leczenia i akcji ratunkowej. Warto zabrać ze sobą także kartę EKUZ poświadczającą ubezpieczenie w NFZ. Zalecamy także posiadanie ubezpieczenia NNW.

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl