O KWW

Jesteśmy największym Klubem Wysokogórskim w Polsce. Skupiamy ponad 1 200 członków. Istniejemy już ponad 90 lat. Tworzymy historię polskiego i światowego wspinania wytyczając nowe drogi oraz dokonując pierwszych wejść na niezdobyte szczyty. Klub jest organizacją non-profit co oznacza, że nie jest nastawiony na zysk, a jego zarząd działa nieodpłatnie. Naszym celem statutowym jest promocja wspinania i alpinizmu. Dochód ze sprzedaży naszych usług jest w całości przeznaczany na ten cel. 

Dowiedz się więcej...

Obóz Mięguszowiecka - pobyt

Dostępność: 0 szt.
Cena: 580,00 zł 580.00
ilość szt.
Kod produktu: 828/100

Opis

W dniach od 1 do 8 marca 2020 odbędzie się zimowy obóz klubowy w Dolinie Mięguszowieckiej w Schronisku przy Popradzkim Stawie (Popradzkie Pleso).

Obóz jest przeznaczony dla samodzielnych wspinaczy i osób szkolących się. Żeby wziąć udział w obozie, trzeba być członkiem KW Warszawa i mieć opłaconą składkę członkowską za 2020 rok.

Chcesz wziąć udział w obozie zimowym a nie jesteś członkiem klubu? Zapisz się do Nas, zobacz jakie korzyści oferuje klub.

 

Co dla Was przygotowaliśmy:

Wspinacze samodzielni o mniejszym doświadczeniu zimowym będą mogli liczyć na rady i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i instruktorów oraz będą mogli uczestniczyć w wieczornych wykładach.

W ramach obozu przewidujemy także następujące kursy dla chętnych:

 

Dla kogo:

  • Należy mieć ukończone 18 lat.
  • Obóz przeznaczony jest wyłącznie dla członków KW Warszawa z opłaconą składką członkowską za 2020 (najpóźniej tydzień przed obozem).
  • Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się oraz przestrzeganie regulaminu obozu. Regulamin jest dostępny do pobrania na dole strony.
  • Każdy uczestnik obozu powinien posiadać własny zestaw lawinowego ABC.

 

Cena:

Cena pobytu wynosi 580 zł. Cała kwota powinna być wpłacona do 1 lutego. W przypadku późniejszych zapisów na obóz niż 1 luty, należy zapłacić całość w dniu zapisu. Zapisy na obóz trwają do 20.02.2020.

Cena obejmuje:

  • noclegi.

Cena nie obejmuje:

  • wyżywienia,
  • kosztów dojazdu,
  • ubezpieczenia,
  • zajęć terenowych z instruktorem. Należy być samodzielnym wspinaczem, turystą zimowym lub skiturowcem.

 

Lokalizacja:

Schronisko przy Popradzkim Stawie jest duże i łatwo dostępne. Okolica obfituje w szczególnie wiele zimowych dróg wspinaczkowych nadających się dla mniej doświadczonych wspinaczy. Dolina jest też znakomitym terenem do uprawiania skituringu.

 

Ubezpieczenie:

Wybierając się na zimowy obóz KW Warszawa koniecznie wykup dla siebie ubezpieczenie od kosztów leczenia i akcji ratunkowej. Warto zabrać ze sobą także kartę EKUZ poświadczającą ubezpieczenie w NFZ. Zalecamy także posiadanie ubezpieczenia NNW.

 

Jeśli wyczerpały się miejsca na kursie lub samym pobycie i jednocześnie jesteście zainteresowani uczestnictwem w obozie, prosimy o wysłanie e-maila na adres admin@kw.warszawa.pl w celu wpisania się na listę rezerwową. Będziemy w miarę możliwości robić przesunięcia grup w zależności od zainteresowania.

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl