O KWW

Jesteśmy jednym z największych klubów wysokogórskich w Polsce. Istniejemy już ponad 90 lat. Tworzymy historię polskiego i światowego wspinania wytyczając nowe drogi oraz dokonując pierwszych wejść na niezdobyte szczyty. Klub jest organizacją non-profit co oznacza, że nie jest nastawiony na zysk, a jego zarząd działa nieodpłatnie. Naszym celem statutowym jest promocja wspinania i alpinizmu. Dochód ze sprzedaży naszych usług jest w całości przeznaczany na ten cel. 

Dowiedz się więcej...

Kazalnica Mięguszowiecka i Kocioł Kazalnicy - zimą

Dostępność: 103 szt.
Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.

Opis

Kazalnica Mięguszowiecka i Kocioł Kazalnicy - zimą

Autor: Jan Żurawski
Wydawca: Master Topo i Fabryka Reklamy

Fototopo Kazalnicy Mięguszowieckiej i Kotła Kazalnicy z wrysowanymi drogami zimowymi (45 dróg). Oprócz tego posiada krótki opis historyczny i topograficzny oraz opis podejść i zejść.

 


Koszt wysyłki to minimum 15 zł (InPost - paczkomaty), dlatego zachęcamy do odbioru osobistego. Przy wyborze formy dostawy przez InPost, prosimy o dodanie numeru telefonu i numeru paczkomatu w komentarzu do zamówienia. Numer paczkomatu można znaleźć tutaj.

Wysyłka będzie dokonywana raz w tygodniu. Wysyłki realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

Gadżety można kupić również podczas pracy sekretariatu oraz spotkań w klubie po wcześniejszym umówieniu (admin@kw.warszawa.pl).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl