O KWW

Jesteśmy jednym z największych klubów wysokogórskich w Polsce. Istniejemy już ponad 90 lat. Tworzymy historię polskiego i światowego wspinania wytyczając nowe drogi oraz dokonując pierwszych wejść na niezdobyte szczyty. Klub jest organizacją non-profit co oznacza, że nie jest nastawiony na zysk, a jego zarząd działa nieodpłatnie. Naszym celem statutowym jest promocja wspinania i alpinizmu. Dochód ze sprzedaży naszych usług jest w całości przeznaczany na ten cel. 

Dowiedz się więcej...

Kalendarium Hindukusz (1960 - 1983)

Dostępność: 8 szt.
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

Opis

Kalendarium polskich wypraw alpinistycznych w Hindukuszu 1960 - 1983

Autor: Andrzej Sobolewski
Wydawca: Klub Wysokogórski Warszawa

Spis treści:

  • Kalendarium polskich wypraw alpinistycznych w Hindukuszu,
  • Udział Polaków w historii wejść na szczyty Hindukuszu,
  • Lista uczestników wypraw wysokogórskich w Hindukuszu,
  • Bibliografia.

"Kalendarium zostało wydane po blisko 60 latach od pierwszej polskiej wyprawy w Hindukusz w 1960 roku. Nawiązywała ona z pełnym sukcesem do świetnej tradycji poprzednich wypraw tego typu i rozpoczęła nową ich serię [...]"

- Andrzej Sobolewski

 


Koszt wysyłki to minimum 15 zł (InPost - paczkomaty), dlatego zachęcamy do odbioru osobistego. Przy wyborze formy dostawy przez InPost, prosimy o dodanie numeru telefonu i numeru paczkomatu w komentarzu do zamówienia. Numer paczkomatu można znaleźć tutaj.

Wysyłka będzie dokonywana raz w tygodniu. Wysyłki realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

Gadżety można kupić również podczas pracy sekretariatu oraz spotkań w klubie po wcześniejszym umówieniu (admin@kw.warszawa.pl).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl