O KWW

Jesteśmy jednym z największych klubów wysokogórskich w Polsce. Istniejemy już ponad 90 lat. Tworzymy historię polskiego i światowego wspinania wytyczając nowe drogi oraz dokonując pierwszych wejść na niezdobyte szczyty. Klub jest organizacją non-profit co oznacza, że nie jest nastawiony na zysk, a jego zarząd działa nieodpłatnie. Naszym celem statutowym jest promocja wspinania i alpinizmu. Dochód ze sprzedaży naszych usług jest w całości przeznaczany na ten cel. 

Dowiedz się więcej...

Kalendarium Andy (1934 - 2010)

Dostępność: 3 szt.
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

Opis

Kalendarium polskich wypraw alpinistycznych w Andach 1934 - 2010

Autor: Andrzej Sobolewski
Wydawca: Klub Wysokogórski Warszawa

Spis treści:

  • Kalendarium polskich wypraw alpinistycznych w Andach,
  • Zestawienie wejść na szczyty Andów drogami wspinaczkowymi,
  • Udział Polaków w historii wejść na szczyty Andów,
  • Lista uczestników wypraw wysokogórskich w Andach (1934-2010),
  • Bibliografia.

"Kalendarium zostało wydane ponad 75 lat po Pierwszej Polskiej Wyprawie w Andy, która działała w 1934 roku. Po około 20 letniej przerwie, Polacy wznawiają sportową eksplorację szczytów andyjskich. Od 1934 r. miało miejsce ponad 80 wypraw alpinistycznych, naukowo-badawczych i wyjazdów indywidualnych; uczestniczyło w nich ponad 420 osób. Imprezy te miały głownie charakter sportowy, przede wszystkim alpinistyczny [...]"

- Andrzej Sobolewski

 


Koszt wysyłki to minimum 15 zł (InPost - paczkomaty), dlatego zachęcamy do odbioru osobistego. Przy wyborze formy dostawy przez InPost, prosimy o dodanie numeru telefonu i numeru paczkomatu w komentarzu do zamówienia. Numer paczkomatu można znaleźć tutaj.

Wysyłka będzie dokonywana raz w tygodniu. Wysyłki realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

Gadżety można kupić również podczas pracy sekretariatu oraz spotkań w klubie po wcześniejszym umówieniu (admin@kw.warszawa.pl).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl